Wymiana gier

Wymiana gier PS4:

A) GRY ZAKUPIONE U NAS – wymiana kosztuje jedynie 15zł w przypadku tytułów o zbliżonej wartości cenowej. Chcąc wziąć droższą grę, wystarczy doliczyć różnicę w cenie obu pozycji, przy tańszej – różnica zostaje do wykorzystania na następne zakupy w dowolnym terminie.

B) GRY ZAKUPIONE W INNYCH ŹRÓDŁACH – przyjmujemy je w rozliczeniu za nasze pozycje o 25zł taniej niż w tutejszym cenniku.

C) KILKA GIER ZA JEDNĄ – niezależnie od źródła pochodzenia, rozliczamy wszystkie na zasadzie podanej w podpunkcie „B”.

D) WYMIANA ZA NAJWIĘKSZE NOWOŚCI – tytuły które są tutaj podane: [aktualnie brak] niezależnie od źródła pochodzenia, rozliczamy wszystkie na zasadzie podanej w podpunkcie „B”

Wymiana gier PS3 / Xbox 360:

W przypadku wymiany „1 za 1”, oraz gier o zbliżonej wartości, wymiana kosztuje jedynie 10zł.  Posiadając tańszą grę, wystarczy doliczyć różnicę wartości do powyższego kosztu wymiany (10zł). Wymieniając kilka gier za 1 nowszą – wycena odbywa się na podstawie cen skupu, zazwyczaj o ok. 25zł taniej niż sami sprzedajemy daną pozycję.

Wymiana gier XBOX ONE:

Każdą grę, której płyta nie jest porysowana przyjmujemy 25zł taniej niż sami mamy ją wystawioną w cenniku gier używanych.

Wymiana gier PS Vita:

W rozliczeniu za gry z naszej oferty odkupujemy każdą pozycję o 19zł taniej niż cena którą mamy wystawioną w cenniku gier używanych.

Wymiana gier Nintendo Switch:

Każdą grę NSwitch przyjmujemy do wymiany o 25zł taniej niż sami wystawiamy ją używaną – wedle cennika na stronie.

UWAGA! W przypadku nośników Blu-Ray (w szczególności PS4) przyjmujemy tylko nośniki które są w stanie idealnym, nie noszące żadnych śladów użytkowania – takie też zawsze sprzedajemy 🙂