Wymiana gier

WyBIeRZ PLATFORMĘ:

Kategoria Gry -> PS5 – w tabelce obok tytułu znajduje się cena w jakiej sprzedajemy daną pozycję, zaś po prawej stronie (tabelka „KUPUJEMY ZA”) widnieje kwota za którą możecie Państwo oddać swoją grę w rozliczeniu na kolejne produkcje.

Kategoria Gry -> PS4 – w tabelce obok tytułu znajduje się cena w jakiej sprzedajemy daną pozycję, zaś po prawej stronie (tabelka „KUPUJEMY ZA”) widnieje kwota za którą możecie Państwo oddać swoją grę w rozliczeniu na kolejne produkcje.

Ze względu na zmianę profilu działalności firmy w 2022 roku – nie prowadzimy stałego cennika wymian gier PS3 / Xbox 360. O ewentualne rozliczenia prosimy dopytywać drogą mailową lub na messengerze.

Z racji mocno niekorzystnej polityki firmy Microsoft dążącej do pełnej cyfryzacji gier i usług Xbox One oraz Xbox X / S Series (m.in. Game Pass) każdą grę która nie jest porysowana lub uszkodzona w jakikolwiek sposób – rozliczamy 50% ceny którą sami mamy wystawioną w cenniku gier używanych.

W przypadku świeższych, bardziej chodliwych pozycji zawsze proponujemy dużo lepszą wycenę, jednak każda taka pozycja będzie wyceniana indywidualnie w zależności od naszego zapotrzebowania i ilości sztuk na stanie w danym momencie.

Aktualnie niestety nie prowadzimy cenników online gier na tę platformę. O wycenę prosimy dopytywać indywidualnie.

Kategoria Gry -> Nintendo Switch – w tabelce obok tytułu znajduje się cena w jakiej sprzedajemy daną pozycję, zaś po prawej stronie (tabelka „KUPUJEMY ZA”) widnieje kwota za którą możecie Państwo oddać swoją grę w rozliczeniu na kolejne produkcje.

Wymiana gier to najpopularniejsza opcja rozliczenia Państwa starych, ukończonych lub zwyczajnie niepotrzebnych gier. Zasady dotyczące poszczególnych platform możecie Państwo poznać powyżej 🙂

W pojedynczych przypadkach zastrzegamy sobie prawo rozliczenia gry poniżej wartości cennikowej, np. jeśli tytuł przyniesiony przez Państwa jest produktem ciężkim do sprzedania lub jeśli posiadamy jego bardzo dużą ilość na stanie.