Wymiana gier

WyBIeRZ PLATFORMĘ:

  • GRY ZAKUPIONE U NAS – przyjmujemy zawsze 25zł taniej niż sami wystawiamy dany tytuł używany.
  • GRY ZAKUPIONE W INNYCH ŹRÓDŁACH – przyjmujemy je o 15% taniej niż w przypadku gdy gra zostałaby zakupiona w Naszym sklepie.
  • W przypadku wymiany „1 za 1”, oraz gier o zbliżonej wartości, wymiana kosztuje jedynie 10zł.  Posiadając tańszą grę, wystarczy doliczyć różnicę wartości do powyższego kosztu wymiany (10zł).
  • Wymieniając kilka gier za 1 nowszą – wycena odbywa się na podstawie cen skupu, w zależności od atrakcyjności tytułu, zapotrzebowania etc.

Z racji mocno niekorzystnej polityki firmy Microsoft dążącej do pełnej cyfryzacji gier i usług Xbox One oraz Xbox X / S Series (m.in. Game Pass) każdą grę która nie jest porysowana lub uszkodzona w jakikolwiek sposób – rozliczamy 50% ceny którą sami mamy wystawioną w cenniku gier używanych.

W przypadku świeższych, bardziej chodliwych pozycji zawsze proponujemy dużo lepszą wycenę, jednak każda taka pozycja będzie wyceniana indywidualnie w zależności od naszego zapotrzebowania i ilości sztuk na stanie w danym momencie.

W rozliczeniu za gry z naszej oferty odkupujemy każdą pozycję o 19zł taniej niż cena którą mamy wystawioną w cenniku.

Każdą grę NSwitch przyjmujemy do wymiany o 25zł taniej niż sami wystawiamy ją używaną – wedle cennika na stronie.

Wymiana gier to najpopularniejsza opcja rozliczenia Państwa starych, ukończonych lub zwyczajnie niepotrzebnych gier. Zasady dotyczące poszczególnych platform możecie Państwo poznać powyżej 🙂

W pojedynczych przypadkach zastrzegamy sobie prawo rozliczenia gry poniżej wartości cennikowej, np. jeśli tytuł przyniesiony przez Państwa jest produktem ciężkim do sprzedania lub jeśli posiadamy jego bardzo dużą ilość na stanie.