Sprzedaż wysyłkowa

chcesz zamówić produkty z dostawą?

Celem zamówienia gier drogą wysyłkową możesz również wysłać wiadomość mailową (kontakt@ultragames.pl) bądź poprzez fanpage na Facebooku zawierającą informacje:

  • Jakie produkty Cię interesują ?
  • Do jakiej platformy (np. PS4, Xbox One, Nintendo Switch itd.)
  • Pełne dane wysyłkowe wraz z kodem pocztowym oraz kontaktowym nr telefonu (kurier DPD) lub nr paczkomatu, adres e-mail oraz nr telefonu (paczkomaty InPost).

Rachunek do wpłaty należności:
mBank / BRE Bank
94 1140 2004 0000 3202 7609 1128
ULTRA GAMES, ul. Kniaźnina 1, Kraków

Jeśli interesuje Państwa wysyłka za pobraniem – prosimy zapoznać się ze szczegółami zawartymi w rubryce poniżej – na lewo od formularza 🙂

Koszty wysyłki

Przesyłki staramy się realizować ekspresowo, zazwyczaj nadajemy je do 24h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie. Jednocześnie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie wysyłamy do Państwa wiadomość z informacją o statusie realizacji zamówienia oraz przewidywanym terminie dostawy.

GRY I AKCESORIA

KONSOLE

WYSYŁKA ZA GRANICĘ

(Unia Europejska):

Złóż zamówienie

Wypełnij formularz aby zamówić produkty z dostawą do domu.

Wysyłka za pobraniem (zamówienie płatne przy odbiorze kurierowi) – jest to wygodna opcja dla klientów którzy przemyśleli dokładnie swój zakup oraz podeślą drogą mailową PEŁNE dane wysyłkowe wraz z kontaktowym nr telefonu.

Dlaczego wspominamy o przemyślanych zakupach? W przypadku nieodebrania przesyłki przez klienta niestety ponosimy koszt wysyłki i drogi powrotnej paczki oraz koszt materiałów do pakowania, co niestety naraża Nas na spore straty.

Z góry dziękujemy za rozsądne podejmowanie decyzji zakupowych 🙂

Zostaw nam swój adres, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować